YENİLİK@TUHUANG
Hem yurtiçinde hem de yurtdışında sürekli olarak değişen ekonomik gelişmelerle, ürün arzı, tedariği aşmakta ve mali malları daha da açık bir hal almaktadır. Ürün rekabetinin özü, tedarik zincileri arasındaki rekabeti de içine almıştır. Çağdaş, seçkin yeni yönetimin gurularından, öğrenme kuruluşunun başı, şöyle demişti:”Gelecekte sahip olacağını tek daimi rekabet, rekabetçilerinizden daha hızlı öğrenme yeteneğiniz olacaktır.” Söyledikleri, kişinin yenilikleri öğrenme yeteneğiyle alakalıydı. Aslında, bu gerçek girişimler için geçerlidir. Çünkü ancak hem teoride hem de pratikte yaratıcı bir şekilde yenilik yapabilen bir girişim, sağlam bir dayanak noktası bulabilir ve sürekli daha da kızgınlaşan bir rekabet arenasında ilerleyebilir. Yinede, büyük bir SCM Hizmet-Sağlayıcısı olarak iyileştirmenin önemi ve işlevi kusursuzlaştırmak, bu yeni durum karşısında yenilenmenin tam bir tanımını vermektedir. İşimizi ve yapımızı sürekli olarak adapte ederek, iş, sermaye, çekirdek akışını optimize ederek, hem dahili hem harici olarak girişim çevresiyle iş birliği yapabilir ve talebi karşılayabiliriz. Sınırsız imalat çevresinde tüm bir tedarik zinciri dahil olmak üzere katma değer hizmetler sağlamayı amaçlıyoruz. Bu da, Zaman ve Maliyet yönünden katma değer ürün süreçlerini giderek hayata geçirirken, çekirdek rekabetçiliği de geliştirmek anlamına gelmektedir.

Avrasya ve antik ipek yolu boyunca bir dünya gücü olan Rusya, İpek Yolu Ekonomik Kuşağı” için vazgeçilmez, önemli bir ortaktır. Hepimizin bildiği üzere, “İpek Yolu Ekonomik Kuşağı Yapımı” hem Çin’in hem de Rusya’nın ortak çıkarıdır. Son dört yılda Çin, Rusya’nın en büyük ticari ortağı olmuştur. Ekonomik ve ticari iş birliği geniş kapsamlı stratejik ortaklıklarının ana taşlarıdır. Bölgesel iş birliği yeni bir kilometer taşı olacaktır. Bu stratejik iş birliğine bağlı olarak, biz, Shanghai TuHang, iş işbirliğinin önündeki engelleri kaldırmak ve Çin ile Rusya arasındaki iş birliği potansiyelini maksimum düzeye çıkarmak için bilgi, finans, lojistik, teknoloji alanlarında hizmet sağlamaya devam edecektir.

Çin ve Türkiye arasında stratejik bir işbirliğine doğru yükselen gelişmiş iki taraflı ilişkiler ve Çin hükumeti tarafından önerilen “İpek Yolu Ekonomik Kuşağı” fikri, iş birliğini görünür bir şekilde derinleştirmek için önemli fırsatlardır. İpek Yolu’nun sonunda önemli ülkeler olma bakımından, bu çerçeve altında ekonomi, ticaret, teknoloji, bilim ve bilişim alanında işbirliğini arttırmak ve hem hükumetlere hem de girişimlere daha uygun hizmetler sağlamak, mevcut durumda çok önemli bir durum teşkil etmektedir. İki ülkenin ekonomik ve ticari iş birliği arasındaki bağ olarak, Shangai TuHuang bir aracı görevi üstlenmiştir ve yatırım, gelişim alanında karşılıklı fikirlere yardımcı olma bakımından olumlu yönlerini iletişimi arttırmak için kullanacaktır. Türkiye ve Çin arasında etkili bir iletişimsel ve işbirliği platformu kurmak, başarı yolunda hiç yorulmadan çalıştığımız amacımızdır.
Hakkında Daha Fazla Bilgi:
Şirket Profili
Şubeler
Medya Merkezi
Kariyerler
Yenilik
Ortaklar
Teknik destek

TEKNİK DANIŞMANLIK Profesyonel teknik ekiplerimiz var ve en iyi ulusal araştırma ... Daha fazla

Ortaklar

    İyi bir tedarik zinciri ortaklığı girişmlerin son dönemlerde ... Daha fazla

Yerel Sözleşme

1. Türkiye   Asya'dan ve Avrupa'dan farklı olarak, yani iki kıta ... Daha fazla

Bize Ulaşın
SHANGAİ
E-posta : info@sino-thc.com
Telefon: +86-21-58368055
İSTANBUL
E-posta : turkey@sino-thc.com
Telefon: +90-212-8011799
PETERSBURG
E-posta : russia@sino-thc.com
Telefon: +7-812-6020417
üst
Ürün Kategorisi