İyi bir tedarik zinciri ortaklığı girişmlerin son dönemlerde tedarik zinciri yönetiminde netiminde rekabetsel bir avantaj kazanmaları konunda önemli bir yol oynamaktadır.
1.Finansal İşbirliği
Muhabir Banka, ayrıca girişimlerin iş ortağı olarak da bilinir. TuHuang genellikle muhabir banka olarak aralarından en güçlü bankaları seçer. Yabancı para dahil olarak karlılıklarını ölçmek, kredi verme işi, yapılandırılmış ticaret ve sermaye piyasası durum analizi gibi, bankaların ne kadar iş payı alabileceklerine dair çalışmalar yapılır. Daha sonra önemli konumdakiler için, bir çok iş, kararınca dağıtılır. Bu durum, daha uygun, kaliteli ve makul fiyatları bu güçlü müşterilere veren bankalara bağlıdır. Daha sonra iki taraf arasında çift taraflı kazanç sağlayan bir ortaklık sürekli olarak devam ettirebilir.

2. Teknoloji ve Bilgi İşbirliği
Uluslararsı ticarette gitgitde kızgınlaşan rekabet arenasında, bir şirketin başarısı büyük oranda yenilik seviyesine ve bilgi paylaşımına bağlıdır. Özellikle teknik işbirliğinde araştırma ve geliştirme şirketin çekirdek rekabetçiliğinin gelişmesinde büyük bir öneme sahiptir. Üniversite kurumları ve önemli endüstrilerin R&D departmanlarıyla işbirliği yaparak, Shangai TuHuang bir çok başarı elde ediyor:
1. Ürün çeşitliliği ve farklılığı;
2. R&D Ehliyeti gelişimi ;
3. Ürünlerin katma değerini ürünlerin teknik içeriğini arttırarak elde etmek;
4. Popülerlik ve marka değeri artıyor.
Bilgi paylaşımı, üzerinde tedarik zincirindeki her bir nodun koordine faaliyetinin kurulu olduğu, tedarik zinciri yönetiminin uygulanmasının kuruluşudur. Tedarik zincirleri üzerinden ortaklığımızı devam ettirmede önemli bir kanal olan bilgi paylaşımı, gitgide daha çok toplum bilinci kazandı ve büyük ölçüde Kabul edildi.

3.Lojistik İşbirliği
Kaynak ekonominin üçüncü faydası olarak, lojistik günümüzdeki ekonomik dönemde vazgeçilmiş bir sektör olmuştur. Tedarik zinciri çevresinde Shanghai TuHuang, her siparişin müşterilere gerekli yolla, doğru zamanda ve doğru yere teslim edilmesini sağlamak için acentalar, ofisler ve depolarla beraber dünya çapında güçlü bir lojistik ağa sahiptir. Müşteri memnuniyeti için kapıdan kapıya ve depo hizmeti sunulabilir. Tüm tedarik zinciri yönetiminde maksimum fayda ve karşılıklı kazanç sağlamak için Gümrükler ve diğer ilişkin devlet departmanlarıyla sıkı ilişkiler kuruyoruz.
Hakkında Daha Fazla Bilgi:
Şirket Profili
Şubeler
Medya Merkezi
Kariyerler
Yenilik
Ortaklar
Teknik destek

TEKNİK DANIŞMANLIK Profesyonel teknik ekiplerimiz var ve en iyi ulusal araştırma ... Daha fazla

Ortaklar

    İyi bir tedarik zinciri ortaklığı girişmlerin son dönemlerde ... Daha fazla

Yerel Sözleşme

1. Türkiye   Asya'dan ve Avrupa'dan farklı olarak, yani iki kıta ... Daha fazla

Bize Ulaşın
SHANGAİ
E-posta : info@sino-thc.com
Telefon: +86-21-58368055
İSTANBUL
E-posta : turkey@sino-thc.com
Telefon: +90-212-8011799
PETERSBURG
E-posta : russia@sino-thc.com
Telefon: +7-812-6020417
üst
Ürün Kategorisi