Finansal hizmetler
Biz finansal hizmetler, destek ve işbirliği olanakları açısından çeşitlilik sunuyoruz. THC, azami şekilde size destek vermesinin yanı sıra işi daha rahat hale getiren ve daha değerli kılan fırsatlar yaratmaya çalışmaktadır.

Finansal Kiralama
THC, ekipman ve projeler için finansal kiralama sağlar. Küçük işletmeler ve orta piyasa şirketleri, ekipman ve proje tüketim materyalleri edinme ile ilgili profesyonel iş çözümleri alabilirler. Üreticiler, dağıtıcılar ve aracılar THC’den iyi düzenlenmiş ve rahat finansal programlar alabilirler. Programlar, toplam satışlarını arttırmalarını ve daha fazla değer yaratmalarını sağlar.
Kiralama hizmetlerimiz aşağıdaki alanları kapsar;İnşaat projeleri ve makineler Endüstri tesisi ve makineler;BT (Bilişim Teknolojileri) projeleri;Vinçler,kazma makineleri, maden ve taşıma ekipmanları;Tarım makineleri ve ekipmanları;Denizcilik ve havacılık
Çeşitli finansal hizmetler, destek ve işbirliği imkanları sunuyoruz. THC, işinizi daha elverişli hale getirmek, sizleri en üst düzeyde desteklemek ve yeni değerler ve imkanlar yaratmak için çaba gösteriyor.
KREDİ GARANTİ SERVİSİ
Kredi garanti servisi, müşterinin bankadan ya da finansal acenteden krediye başvurması gerektiğinde kullanılır. Bizimle ya da değerlendirmelerimizden geçen projeleri kullanan müşterilerimizle olan sürekli işlere dayanarak, finansal acentelerden ihtiyacınız olan fonu almanızda size yardımcı olacak garanti taraf olabiliriz. Fon eksikliğinden kurtulmanızda ve işinizi daha etkili ve elverişli hale getirmenizde size yardımcı oluyoruz.

 
YATIRIM DANIŞMANLIĞI
THC ortaklarına yeni iş fırsatları yaratmak için çabalamaktadır ve müşterilerimize yatırım danışmanlığı hizmeti sağlayabilmektedir. Danışmanlık, çok uluslu finansal projeleri, yerel ve yurtdışı yatırımlarını (Çin, Hong Kong, Rusya, Türkiye bölgeleri) kapsamaktadır. THC, devletin ekonomik ve finansal politikası, yerel ve uluslararası ekonomik durum, döviz endeksi ve borsa hakkında en güncel ve kesin bilgiyi paylaşmaktadır. Uzmanlarımız yatırım mecrası, yöntemi ve portföyü hakkında profesyonel birlik ve danışmanlık vermektedir ve daha fazla değer yaratmanız için sizleri desteklemektedir.


STRATEJİK İŞBİRLİĞİ
Ortaklarımızla kazan-kazan durumunu amaçladığımız işbirliği ile uluslararası finansal projeler için imkanlar sağlıyoruz. THC piyasada bir çok VN projelerine sahip. Yeni ortaklar her zaman memnuniyetle karşılanacaklardır. Eğer bizlerden finansal destek istiyorsanız, projelerimize katılın ya da yeni projeler başlatın, en üst düzey değerler yaratmak için sizlerle işbirliği yapmaya hazırız.


FİNANSAL DESTEK ALMA
Bizimle iş yaparak müşteriler, çeşitli alım satım ve ödeme şartlarına sahip olurlar. Müşterilere yerel ve uluslararası işler sunulur. Her bir müşteri, bizim branşlarımızla ya da acentelerimizle yerel olarak iş yapabilir. Ayrıca ana merkezimizle doğrudan yeni bir iş kurabilirler ve uygun para birimleriyle iş yapabilirler. Akreditif, vesaik mukabili ödeme, açık hesap gibi çeşitli ödeme koşulları müşteriler için mevcuttur.
Şubeler

 Lujiazui Ekonomi Bölgesi, Pudong, Shanghai THC bölgesinde 2003’d... Daha fazla

endüstriler

 Şangay THC Kauçuk ve Plastik Sanayi hands-on destek, dünya standart... Daha fazla

Ortaklar

    İyi bir tedarik zinciri ortaklığı girişmlerin son dönemlerde ... Daha fazla

Bize Ulaşın
SHANGAİ
E-posta : info@sino-thc.com
Telefon: +86-21-58368055
İSTANBUL
E-posta : turkey@sino-thc.com
Telefon: +90-212-8011799
PETERSBURG
E-posta : russia@sino-thc.com
Telefon: +7-812-6020417
üst
Ürün Kategorisi