Bilgi Hizmeti
Piyasa Araştırması & Danışmanlığı
Endüstriyel hammaddeler üzerindeki yeterli tecrübemizle müşterilerimize, satışlarını, satın almalarını ve projelerini desteklemek amacıyla güncel fiyatlar ve piyasa araştırmaları hakkında bilgi sağlıyoruz.
Piyasa araştırmaları için profesyonel ekibe sahibiz, ve sizleri sadece Çin piyasası için değil, Rusya, Türkiye ve aşina olduğumuz diğer piyasalar için de destekliyoruz. Faaliyet alanımız en çok, makineler, kimyasallar, mineraller, tüketim alanı gibi endüstriyel, finansal sahayı kapsıyor.
Yeni bir pazara girdiğinizde ya da pazar payınızı arttırmak istediğinizde, THC, çeşitli araştırma programları ve piyasa bilgisiyle sizi destekleyebilir.
1.Pazar değerlendirmesi: ürününüze göre size, alım, gelişme durumu, fiyat düzeyi hakkında detaylı analiz ve Fizibilite Raporu veriyoruz.
2.Pazar konumlaması: yeni bir pazara girme kararı alırken, pazar talebinin yeterin üstünde olduğunu bilmek. Yeni pazarda ürününüzün ne kadar fiyata ve kime satılabileceğini bilmeniz gerekebilir. Sizlere, fiyat düzeyi ve müşteri sınıfı hakkında araştırmalar sağlıyoruz.
3.İş çevresi: Şirketinizin rekabette kalması ve iyi karlar elde etmesi için rakiplerinizin pazar payını ve durumunu bilmeniz gerekir. Size, rakiplerinizle ilgili (ürünlerinin ne olduğunu, pazar paylarını, en güncel ürünlerini ve piyasaya sürme planlarını kapsayan) pazar payı ve rakip araştırması sunuyoruz.

 
SATIŞ DANIŞMANLIĞI VE DESTEĞİ
Sizlere, doğru müşterilere doğru şekilde ulaşmanızı sağlamak için, satış ağı oluşturma üzerine yerel ve uluslararası satış desteği ve danışmanlığı sunuyoruz. Satış acenteniz olmak, işbirliği için bir yoldur. THC aşağıdaki maddelerde sizlere profesyonel danışmanlık sunuyor.
1.Dağıtım Danışmanlığı: Hangi yolun en iyi olduğunu teyit etme konusunda destek ve lojistik destek sağlıyoruz.
2.Tanıtım Danışmanlığı: Tanıtım programı ve planı hakkında uzmanlaşma sağlanabilir, ürününüz için en etkili ve maliyetten tasarruf edilebilecek tanıtım yöntemini seçiyoruz.
3.Dağıtım Kanalı Danışmanlığı: Müşterinin talebine ve piyasanın durumuna göre, yeni yollar ayarlama konusunda danışmanlık verebiliyoruz ya da müşterilerimizle işbirliği yapmaları için en iyi dağıtımcıları seçebiliyoruz.


SATIN ALMA DANIŞMANLIĞI VE DESTEĞİ
Tedarikçi analizi, kontrolü ve denetimi gibi profesyonel satın alma desteği sağlıyoruz. Buna ek olarak, Çin, Türkiye, Rusya ve aşina olduğumuz diğer bölgelerde alım acenteniz olabiliriz. Profesyonel teknik destek, Kalite Kontrol hizmetleri ve lojistik hizmetleri, talep ettiğiniz şeyleri doğru kalitede ve doğru zamanda almanızı sağlar.
Hizmetlerimiz şunları kapsıyor:
1.Kalite Kontrol: Sadece kalite kontrolü değil, doğru ürünü seçme konusunda hizmetler de sağlayabiliriz.
2.Zaman Kontrolü: THC, tedarikçinizin üretim planıyla ilgili danışmanlık yapar ve ürünün doğru zamanda teslim alınacağından emin olur.
3.Lojistik Danışmanlık: Lojistik maliyet danışmanlığı ve lojistik yol danışmanlığını içerir.
4.Merkez Danışmanlığı: Maliyet faktörü, lojistik, devlet politikası vb. dikkate alınarak hangi merkezin en iyi seçim olduğu konusunda tüm raporları verebiliriz.
5.Tedarikçi Danışmanlığı: Bu hizmet, tedarikçi kredi araştırması, güçlülük araştırması vb. kapsar.


FUAR, İŞ GEZİSİ DANIŞMANLIĞI
İş çevresi hakkındaki yeterli bilgisiyle THC, Çin, Türkiye ve Rusya’da fuar ve iş gezisi danışmanlığı sunuyor.
Fuar Danışmanlığı ve Desteği ile, doğru olanı seçmeniz için fuarlar hakkında detaylı bilgi veriyoruz ve fuar rezervasyonu, tanıtım, tercümanlık hizmeti, vize başvurusu, uçak bileti ve otel rezervasyonu konularında size yardımcı oluyoruz.


İş Gezisi Danışmanlığı ve Desteği: Fuarların yanı sıra, tedarikçi ile iş toplantısı, alıcı ile iş toplantısı, farklı alanlardaki iş forumları konularında da bilgi sağlıyoruz. Marka hizmetleri, tercümanlık hizmeti, toplantı ve konferans planlaması vb. için yardımcı oluyoruz.
Şubeler

 Lujiazui Ekonomi Bölgesi, Pudong, Shanghai THC bölgesinde 2003’d... Daha fazla

endüstriler

 Şangay THC Kauçuk ve Plastik Sanayi hands-on destek, dünya standart... Daha fazla

Ortaklar

    İyi bir tedarik zinciri ortaklığı girişmlerin son dönemlerde ... Daha fazla

Bize Ulaşın
SHANGAİ
E-posta : info@sino-thc.com
Telefon: +86-21-58368055
İSTANBUL
E-posta : turkey@sino-thc.com
Telefon: +90-212-8011799
PETERSBURG
E-posta : russia@sino-thc.com
Telefon: +7-812-6020417
üst
Ürün Kategorisi