Lojistik Hizmeti
Acenteleri, ofisleri ve depoları kapsayan güçlü, dünya çapında bir ağımız var. Her sipariş, gereken şekilde, doğru zamanda ve doğru varış yerinde müşterilere teslim edilebilir. Müşterilerin kolaylığı için, kapıdan kapıya ve depo hizmeti önerilebilir. Yaptığımız şey, kargonun müşteriye gereken şekilde, zamanda ve yerde ulaşmasını sağlamak.

HER ŞEKİLDE
Çeşitli yöntemler (gümrük vergisi ödemeksizin teslim, gümrük vergisi ödenmiş olarak teslim, güvertede teslim, maliyet ve navlun ödenmiş olarak teslim, maliyet, sigorta ve navlun ödenmiş olarak teslim, taşıma ücreti ve sigorta ödenmiş olarak teslim gibi) müşterilere sunulabilir. Birinci sınıf nakliye şirketleriyle işbirliği yapılarak her kargo iyi durumda ve istediğiniz şekilde (hava, deniz, kamyon, demiryolu vb.) teslim edilebilir. Müşteriler, bizden ya da yerel acentelerimizden ve depolarımızdan da alabilir. Satışlarınızı desteklemek amacıyla ürünleriniz için depolama ve teslim hizmeti de mevcuttur.
Tek noktadan hizmet: Satın almak ya da satmak için, THC ye güvenebilirsiniz. Fabrikanızdan deponuza, ya da fabrikanızdan son müşterinize kadar herşey için, tek yapmanız gereken bize bir e-posta atmak ya da telefon açıp neye, ne zaman ihtiyacınız olduğunu söylemek. Artık lojistik maliyetini nasıl koruyacağınızı ya da hangi sevkiyatçıya güvenebileceğinizi düşünerek zaman kaybetmenize gerek yok. Tek adımda tümünü halletmek için bize ulaşın.


HER YERDE
Dünya çapındaki depolar ve ofisler, her yerde bize ulaşmanızı ve depolarımızdan doğru ürünü seçmenizi, doğrudan almanızı, sonra da desteğimizle ya da kendi başınıza teslimat yapmanızı sağlar. Yanlış ürünü seçen müşterilerimiz için hızlı ürün iade &değişim hizmeti mevcuttur. Lojistik ekibimiz şirketinizde size ulaşıp düzeltme yapabilir ya da siz, en yakın depomuza gelip değişim yapabilirsiniz. Ayrıca lojistik sistemimiz, eğer satış yapıyorsanız ya da ürününüzü deniz aşırı pazarlara, örneğin Çin’e satmak istiyorsanız, satış ağınızda da size hizmet verebilir. Böylece sizlere, teslimatı, depolamayı, gümrük muayenesini, vergi yönetimini kapsayan profesyonel lojistik desteği verebiliriz.


HER ZAMAN
Ürününüzdeki hammaddeler için bekleme süresini ortadan kaldırmak amacıyla, müşterilerimize depo hizmeti sağlıyoruz. Sadece her ay ya da hafta bizleri ihtiyacınız olan miktar konusunda bilgilendirebilirsiniz. Stok, ne zaman isterseniz hazır olacaktır. Amacımız işinizi daha kolay ve etkili hale getirmek. Hala denizdeki ürünlerinizi mi bekliyorsunuz? Tedarikçilerinizle birlikte hala üretim programını mı teyit ediyorsunuz? Üretiminizi yapmak için hala ne kadar materyal depolayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Acil siparişleriniz için nasıl hammadde bulacağınızı mı düşünüyorsunuz? THC, tüm bunlardan kurtulmanız için size yardım edebilir.
Şubeler

 Lujiazui Ekonomi Bölgesi, Pudong, Shanghai THC bölgesinde 2003’d... Daha fazla

endüstriler

 Şangay THC Kauçuk ve Plastik Sanayi hands-on destek, dünya standart... Daha fazla

Ortaklar

    İyi bir tedarik zinciri ortaklığı girişmlerin son dönemlerde ... Daha fazla

Bize Ulaşın
SHANGAİ
E-posta : info@sino-thc.com
Telefon: +86-21-58368055
İSTANBUL
E-posta : turkey@sino-thc.com
Telefon: +90-212-8011799
PETERSBURG
E-posta : russia@sino-thc.com
Telefon: +7-812-6020417
üst
Ürün Kategorisi