Teknik destek
TEKNİK DANIŞMANLIK
Profesyonel teknik ekiplerimiz var ve en iyi ulusal araştırma enstitüleriyle işbirliği yapıyoruz. Bu sayede sizlere profesyonel teknik danışmanlık ve yeni materyaller, ürün araştırması, proje veya üretim üretim projelerinde çıkan teknik engeller (ya da sorunlar) ile ilgili destek sunabiliriz. Destekler, materyal seçimi, ürün formülü, sorun denetleme ve çözümü, proje danışmanlığı vb. kapsamaktadır. Profesyonel hizmetlerimiz, ürününüzün ya da üretiminizin doğru hammaddelerle doğru teknolojide ve doğru kalitede olmasını sağlar.

 
KALİTE KONTROL HİZMETİ
KK hizmeti, sadece kargo denetlemesini değil, üretim kontrolünü-denetlemesini ve ilk hammaddeden son işleme kadar tüm sürecin kontrolünü kapsar. Materyallere en dikkatli ve detaylı denetlemeler ve testler uygulanır. Her bir parçanın üretiminize ya da projenize uygun olduğundan emin olunur. Kalite kontrol hizmeti, ayrıca, hangi materyalin üretiminiz ya da projeniz için en iyi seçim olduğu konusunda öneri verir. Kontrol ve denetim, üretim ekipmanları, üretim hattı, imalathane çevresi, kalite yönetimi, seçim yönetimi, güvenlik ve paketleme, işlem ve yönetme gibi alanları da kapsar. Sadece denetlemeyi yapmakla kalmıyor, üretim ve işletim süresince her türlü hatadan kaçınmak için çaba sarfediyoruz. Kısacası, her zaman, doğru sonucu garanti ediyoruz.


TEKNİK EĞİTİM
Hat operatörleri, mühendisler ve ekipman koruma için eğitim programları burada mevcuttur. Sizlere üretiminizle ilgili her türlü hizmeti sunuyoruz. Faaliyete geçtiğinizde ya da yeni projeler sunduğunuzda, bazı bölgelere ya da işlemin olduğu tüm bölgeye tam olarak aşina olmadığınızı görebilirsiniz. Ya da üretiminizin yeterince profesyonel ya da etkili olmadığını düşünebilirsiniz. THC, tüm bu sorunlardan kurtulmanıza yardım eder. Farklı durumlara göre farklı ve profesyonel eğitim programları sunmaktayız. Yeniyseniz ya da endüstrinizde sorunlar varsa, eğitimden sonra hepsi çözülebilir.


SORUN ÇÖZME VE KORUMA HİZMETLERİ
Uzmanlarımız, üretiminizde çıkacak sorunlar için hazır olacaklar ve durumunuzla ilgili en iyi çözüm için çalışacaklar. 3 uzmanın hepsi farklı endüstrilerde yeterli deneyime sahip. İyi bilinen enstitülerden ve danışman acentelerimizden gelmekteler.
Uzmanlar sizin belirlediğiniz üretim tarihine göre çözümler geliştirecekler ya da kendileri kontrol edip çözümler sunacaklar. THC, ekipman koruma hizmetleri de sunuyor. Hizmet, müşteri ihtiyaçlarına göre sezonluk olabilir. Hizmetin yanında, koruma aksesuarları da THC tarafından sağlanabilir.
Şubeler

 Lujiazui Ekonomi Bölgesi, Pudong, Shanghai THC bölgesinde 2003’d... Daha fazla

endüstriler

 Şangay THC Kauçuk ve Plastik Sanayi hands-on destek, dünya standart... Daha fazla

Ortaklar

    İyi bir tedarik zinciri ortaklığı girişmlerin son dönemlerde ... Daha fazla

Bize Ulaşın
SHANGAİ
E-posta : info@sino-thc.com
Telefon: +86-21-58368055
İSTANBUL
E-posta : turkey@sino-thc.com
Telefon: +90-212-8011799
PETERSBURG
E-posta : russia@sino-thc.com
Telefon: +7-812-6020417
üst
Ürün Kategorisi