1. Türkiye  Asya'dan ve Avrupa'dan farklı olarak, yani iki kıta boyunca, Türkiye, çoklu kültür özellikleriyle ve eşsiz tutkulu duygularıyla, son yıllarda muhteşem doğal kaynaklarıyla ünlüdür. Büyüleyici doğal manzara, kültürel kalıntı bakımından zenginlik Türkiye'yi "Turizm Cenneti" yapmaktadır. Bugün, Türkiye ziyaretçileri son derece kendine çekmektedir ancak Türkiye kültür, eski-yeni, doğu-batı çeşitliliği olan modernliğin ve gelenekselciliğin mükemmel birleşimidir.
Yerel aktivitelerde bulunmak sadece yerelleştirme yönetimini yürütmek anlamına gelmez. Bizim için daha önemlisi, yerel kültürü daha kapsamlı anlamak ve ruhunu içine çekmektir.
TuHuang Group, kendini bu bölgenin değerini artırmaya adamıştır. Örneğin, Türkiye'de ulusal olarak önemli birçok kutlamada şirket görüntülerimizi ve izlerimizi bıraktık.

Bu yaz, Kurban Bayramı'nı kutlama şansımız oldu ve Müslümanların sıcak ve güçlü atmosferini hissettik. İstanbul'da Eylül-Ekim 2014 arasında düzenlenen Plastik Sanatlar Festivali'ne katıldık.2013 yılında Artvin'de düzenlenen Boğa Güreşi ve Kafkas Kültürü ve Sanatı Festivali'ne katıldık.Mayıs 2012'de İstanbul'da düzenlenen Çocuk Halk Oyunu Festivali'ne hem sponsor olduk hem katıldık.


2. Rus Film Festivali Bir ülkenin filmleri, ulusun modelini ve kişisel karakterini yantısır, insanların o ulusu tanımasına olanak verir. Bu yüzden film, insanların ideolojik eğitimlerine önemli katkı sağlar. Meşhur devrimci Lenin'in de dediği gibi: "Sanat dallarının içinde bizim için en önemli olan filmdir."Rusya'nın film festivali siyah beyazdan renkliye, sessizden sesliye geçerek bize her zaman yeni fikirler ve bakış açıları kazandırır.Yüce Sovyetler Birliği başbakanlık heyeti tarafından 1980 yılında hükmedilen bir karara göre 27 Ağustos tarihi Rusya'da film festivali olarak kalmıştır. Aslında, bunun hikayesi Ekim 1917 devrim zamanına dayanmaktadır. Genç Cumhuriyet'in güçlü bir aracı olarak film, devrimci fikirleri geniş bir alana taşıdı. 27 Ağustos 1919 tarihinde, film endüstrisi ve ticaret Devlet Eğitimi Komisyonu'na devredildi. Bu etkinliği anmak için, o gün Sovyetler Birliği'nin Film Festivali olarak kabul edildi - ki daha sonra Rusya Film Festivali oldu.
Film Festivali, dünyadaki film kültürünün takasını ve işbirliğini vurgulayarak diğer uygarlık, kültür ve sistemlerden gelen karakterlerin küreselleşmesini ve sanayileşmesini daha iyi gösterdi.

Yenilik

YENİLİK@TUHUANG Hem yurtiçinde hem de yurtdışında sürekli olarak değ... Daha fazla

Medya Merkezi

Shanghai THC, dünyanın önde gelen kauçuk ve kauçuk kimyasalı... Daha fazla

Finansal hizmetler

Biz finansal hizmetler, destek ve işbirliği olanakları açısından ç... Daha fazla

Bize Ulaşın
SHANGAİ
E-posta : info@sino-thc.com
Telefon: +86-21-58368055
İSTANBUL
E-posta : turkey@sino-thc.com
Telefon: +90-212-8011799
PETERSBURG
E-posta : russia@sino-thc.com
Telefon: +7-812-6020417
üst
Ürün Kategorisi