Gönüllülük, KSS'nin diğer değer kategorisi, girişim liderliğinin yeni nesil yönetim ideallerini gösterir. Bu ideal, pasiften aktife, inançtan pratiğe, kişisel tutumdan girişimcilik performansına ve kişisel disiplinden girişim grupları etkisine olan yönetimden karşılıklı olarak bahseder. KSS'nin değer seviyesi, şirketin kendi gücüne bağlı olarak gönüllülük davranışıdır.

Kendi gücümüze göre, bir dizi gönüllü hizmet aktivitesi geliştirdik ve bu aktiviteler hem şirketin iş akışında hem de çalışanların hayatlarında gözlemlenebilir.
1. Şirket işlerinde hizmet TuHuang Group girişim kültür çalışmaları arasında, genç gönüllülerin kalitesi ve hizmet kalitesi üzerine bir çalışma yürüttük. Öğrenmek ve birbirine yardım etmek gibi bağımsız spontane aktiviteler.
2. Çalışanın hayatında hizmet Çalışanların zor aile şartları ve çocuklarının eğitim problemleri gibi sorunlar arasında, Kapıdan Kapıya Gezme servisiyle "Bire bir" formatta düzenli olarak ihtiyaçlar ve öğrenci aktiviteleri sağladık. Tüm bu aktivitelerin uygulanması bir hizmet anlaşması imzalamayı gerektirir. Normalde, pirinç ve erişte alarak, ev işi yaparak, emekli kişiler, asker aileleri ve engelli kişiler için aile imkanlarını sürdürerek hizmet veriyoruz. Aynı zamanda, eğitim sorunları olan çocuklar için özel ders, bağış ve okul malzemeleri sağlıyoruz.

Yenilik

YENİLİK@TUHUANG Hem yurtiçinde hem de yurtdışında sürekli olarak değ... Daha fazla

Medya Merkezi

Shanghai THC, dünyanın önde gelen kauçuk ve kauçuk kimyasalı... Daha fazla

Finansal hizmetler

Biz finansal hizmetler, destek ve işbirliği olanakları açısından ç... Daha fazla

Bize Ulaşın
SHANGAİ
E-posta : info@sino-thc.com
Telefon: +86-21-58368055
İSTANBUL
E-posta : turkey@sino-thc.com
Telefon: +90-212-8011799
PETERSBURG
E-posta : russia@sino-thc.com
Telefon: +7-812-6020417
üst
Ürün Kategorisi